KONST / Litografier / Färglitografi 11565314
nr 1156 5314
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 266/310, interiör, motivet: 53x35
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 januari 2018
kl 20:57:16
100 kr
150 kr
200 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren